News

दु:खद खबर : भि’रबाट ल’डेर १६ बर्षिया झ’रना भ’ण्डारीको मृ त्यु”

सुखड, भाद्र २० / कैलाली जिल्लाको मोहन्याल गाउँपालिकामा भिरबा ट ल डेर एक कि शोरीको ज्या न गएको छ । पालि काको वडा नम्बर ६ अजिङगरे बस्ने रंगनाथ भण्डारीकी १६ बर्षिया छोरी झरना भण्डारीको घा’स का’ट्ने

क्रममा भिरबाट ल डेर मृ त्यु भएको हो । शनिबार बिहान करिब ९ बजे सावा खो लामा घा स का ट्ने क्रममा चि प्लीएर उ नको घ टनास्थलमै मृ त्यु भएको उनका हजुरबुवा लि लाराम घो डासैनीले जा नकारी दिएका छन । उनी क क्षा ११ उ त्तिर्ण भई कक्षा १२ मा भर्ना हुने तयारीमा रहेकी थिईन

कैलाली जिल्लाको मोहन्याल गाउँपालिकामा भिरबा ट ल डेर एक कि शोरीको ज्या न गएको छ । पालि काको वडा नम्बर ६ अजिङगरे बस्ने रंगनाथ भण्डारीकी १६ बर्षिया छोरी झरना भण्डारीको घा’स का’ट्ने

क्रममा भिरबाट ल डेर मृ त्यु भएको हो । शनिबार बिहान करिब ९ बजे सावा खो लामा घा स का ट्ने क्रममा चि प्लीएर उ नको घ टनास्थलमै मृ त्यु भएको उनका हजुरबुवा लि लाराम घो डासैनीले जा नकारी दिएका छन । उनी क क्षा ११ उ त्तिर्ण भई कक्षा १२ मा भर्ना हुने तयारीमा रहेकी थिईन

Related Articles

Back to top button