News

पछिल्लो २४ घन्टामा कोरनाबाट १४ जनाको मृ’त्यु पुष्टि

काठमान्डौ , नेपालमा पछिलो २४ घन्टामा कोरना संक्रमणबाट १४ जनाको कोरोना संक्रमणबाट ज्यान गएको स्वास्थ्य मन्त्रालय श्रोतले जानकारी दिएको छ । यो संगै कोरोनाबाट ज्यान गु’माउनेको संख्या २७१ पुगेको छ

मन्त्रालयका अनुसार आज ज्यान गु’माउनेमा काठमान्डौ ३ जना महिला , चितवन १ जना महिला , सप्तरी २ जन पुरुष , धनुषा १ जना पुरुष , कास्की १ जान पुरुष , नवलपरासी १ जना पुरुष ,प्युठान १ पुरुष ,रुपन्देही १ पुरुष ,पाल्पा १ पुरुष र सुर्खेतको एकजना पुरुष गरि १४ जनाको ज्यान गएको स्वास्थ्य मन्त्रालय श्रोतले जानकारी दिएको छ ।

त्यस्तै देशका बिभन्न प्रयोगशालामा गरिएको कोरोना परीक्षणमा आज २४ घन्टामा थप १३५९ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।आज गरिएको १३६३८ कुल पीसीआर परीक्षणमा ४६४ जना

महिला र जना पुरुष ८९५ गरि थप १३५९ जनामा कोरोना पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ ।मन्त्रालयका अनुसार पछिलो २४ घन्टामा कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या १३५४ रहेको छ ।पछिलो २४ घन्टामा कोरोनालाई जितेर १३५४ जना घर फर्किएका छन् ।

Related Articles

Back to top button