News

नेपालमा पछिल्लो २४ घन्टामा थप ६ जनाको निधन

काठमाडौं : नेपालमा पछिल्लो २४ घन्टामा को’रोना भाइरसको सं’क्रमण वाट थप ६ जनाको नि’धन भएको छ।आज निधन हुनेहरुमा चितवनकी ४० बर्षीय १ जना महिला, भक्तपुरकी ४० बर्षीय १ जना महिला, तनुहँकी ९२ बर्षीय १ जना महिला, रुपन्देहीकी ७७ बर्षीय १ जना महिला, सिन्धुपाल्चोकको ७७ बर्षीय १ जना पुरुष,र रूपन्देहीको ६५ बर्षीय १ जना पुरुष रहेका छन् । यो सँगै आज सम्म नि’धन हुनेको जामा संख्या २५७ जना पुगेको छ ।
पछिल्लो २४ घण्टामा १२ सय २८ जनामा को’रोना भाइरस (कोभिड-१९) संक्रमण पुष्टि भएको छ। यो सहित संक्रमितको संख्या ४२ हजार ८७७ पुगेको स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमले जानकारी दिए । बुधबार मात्रै ११ सय २० जनामा संक्रमण देखिएको थियो। बिहीबार नयाँ संक्रमितमा ३९४ महिला र ८३४ पुरुष छन्। १८ हजार ४१३ कोरोनाका सक्रिय संक्रमित छन्।

यस्तै मन्त्रालयका अनुसार १० हजार ६७१ जना आइसोलेसनमा रहेका छन् भने होम आइसोलेसनमा ७ हजार ७४२ छन्। क्वारेन्टाइनमा ६ हजार ७४९ जना रहेका छन्। मन्त्रालयका अनुसार २४ घन्टामा १३ हजार ४१३ पीसीआर परीक्षण भएका छन्। पछिल्लो २४ घण्टामा ९१७ जना कोरोना जितेर डिस्चार्ज भएका छन्। योसँगै कुल डिस्चार्ज हुनेको संख्या २४ हजार २०७ पुगेको छ। यो ५६ प्रतिशत हो।

Related Articles

Back to top button