News

नेपालमा आज एकैदिन थपिए ११११ जना कोरोना संक्रमित

काठमान्डौ , नेपालमा पछिलो २४ घन्टामा थप ११११ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार आज पनि थप ११११ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।उनीहरुमा देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको कोरोना परिक्षणमा आज थप ११११ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।

काठमान्डौ , नेपालमा पछिलो २४ घन्टामा थप ११११ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार आज पनि थप ११११ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।उनीहरुमा देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको कोरोना परिक्षणमा आज थप ११११ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।

काठमाडौं, काठमान्डौ उपत्यकामा आज थप ३७७ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।आज उपत्यकामा पुष्टि हुने संक्रमितहरु काठमान्डौ २७० , ललितपुर ६६ , भक्तपुर ४१ जना रहेका छन ।

काठमाडौं, काठमान्डौ उपत्यकामा आज थप ३७७ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।आज उपत्यकामा पुष्टि हुने संक्रमितहरु काठमान्डौ २७० , ललितपुर ६६ , भक्तपुर ४१ जना रहेका छन ।

Related Articles

Back to top button