News

कुलमान घिसिङको समर्थन गर्दै कलाकारहरुले भने- ‘उज्यालो ल्याउनेलाई सम्मान गरौँ’

नेपाल विद्युत् प्राधिकरणका कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङको कार्यकाल यहि भदौ २९ बाट सकिदैँछन् । यतिबेला कुलमानको ठाउँमा कसलाई राख्ने, कि कुलमानलाई राख्ने जस्ता बहस भैरहेका छन् ।

कुलमानले नै नेपालीलाई लोडसेडिङबाट मुक्त गराएका थिए । उनले छोटो समयमा नै लोडसेडिङ हटाएर नेपाललाई उज्यालो बनाएका थिए । त्यसैकारण पनि धेरैले पुनः कुलमान नै विद्युत प्राधिकरणको निर्देशक भएको हेर्ने चाहना व्यक्त गरिरहेका छन् ।
यसैबिच नेपाली चलचित्रका कलाकारले पनि खुलेर कुलमानको समर्थन गरिरहेका छन् । वरिष्ठ कलाकार हरिवंश आचार्यले सामाजिक सञ्जालमा स्टाटस लेख्दै भनेका छन्, ‘यो देशमा अन्धकार ल्याउनेहरु धेरै छन्, तिनीहरुलाई खोजी खोजी हटाउनुपर्छ । उज्यालो ल्याउनेलाई सम्मान गरौं । कुलमानको उर्जाले देशको उर्जा बढ्छ ।’ हरिवंशले कुलमानको तस्वीर पोष्ट गर्दै यो स्टाटस कोरेका हुन् ।

Related Articles

Back to top button