News

भान्सामा काम गरिरहेकी सुशिलाको स’र्पले ड’सेर ग’यो ज्या’न !

सर्लाही, भदौ १ । कोरोना कहरकाबिच सर्लाहीमा एक महिलाको सर्पको टो’काइबाट ज्या’न गएको छ । सर्लाहिको हरिवन नगरपालिका ८ मा वि’षालु स’र्पको टो’काइबाट ज्या’न गु’माउने म’हिला हुन् त ४८ वर्षीया सु’शिला सुवेदी

सिँचाइ कार्यालयमा कार्यरत सुवेदीको आइतबार साँझ साढे सातबजे आफ्नै घरको भान्सा कोठामा गोमन ब्रेन ट्यूमरकी बि’रामी समेत रहेकी उनलाई खुट्टामा तीन ठाउँमा स’र्पले टो’केको र आ’कस्मिक रुपमा अस्पताल पुर्याए पनि उनको अस्पतालमा भेन्टिलेटर चलाउने स्वास्थ्यकर्मी नहुँदा ज्या’न गएको आफन्तले आ’रोप लगाएका छन् ।
सबैको जानकारीको शेयर गर्नुहोस !!!

कोरोना कहरकाबिच सर्लाहीमा एक महिलाको सर्पको टो’काइबाट ज्या’न गएको छ । सर्लाहिको हरिवन नगरपालिका ८ मा वि’षालु स’र्पको टो’काइबाट ज्या’न गु’माउने म’हिला हुन् त ४८ वर्षीया सु’शिला सुवेदी

सिँचाइ कार्यालयमा कार्यरत सुवेदीको आइतबार साँझ साढे सातबजे आफ्नै घरको भान्सा कोठामा गोमन ब्रेन ट्यूमरकी बि’रामी समेत रहेकी उनलाई खुट्टामा तीन ठाउँमा स’र्पले टो’केको र आ’कस्मिक रुपमा अस्पताल पुर्याए पनि उनको अस्पतालमा भेन्टिलेटर चलाउने स्वास्थ्यकर्मी नहुँदा ज्या’न गएको आफन्तले आ’रोप लगाएका छन् ।
सबैको जानकारीको शेयर गर्नुहोस !!!

Related Articles

Back to top button