News

दुखद खबर : तीज म’नाउन मा’इत गएकी महिलाको स’र्पको टो’काइबा’ट मृ’त्यु’

डोटी – डोटीमा स’र्पको टो का’ईबाट कै’ला’लीकी एक महि लाको मृ त्यु भएको छ। कैला लीको घो’डाघोडी नगरपालिका –१ बेलार घर भई हाल माई ती’घर डोटीको बोग टान फु

डसिल गाँउपालिका –७ चवरा चौ तारा ओजिली गएकी ३० वर्षीया खि’मादेवी धा मीको मृ त्यु भएको हो। तीज को अवसरमा श्री मान खेमराज धा’मी सँंग उनी मा’इत गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय डो टीले जानकारी दिएको छ। ””;;;;; ***थप भिडियो” हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस’***, ;”

दुई श्रीमती हुने पुरुषले नेपालमा ठूलो कानुनी झ’मेला बेहोर्नुपर्ने नयाँ कानुन बनिरहेका बेला संयुक्त अरब इमिरेट अर्थात् युएइमा भने सरकारले नै अतिरिक्त घरभाडा भत्ता दिने भएको छ । अविवाहित महिलाहरुको बढ्दो संख्यालाई मध्यनजर गर्दै सरकारले पुरुषहरुलाई दोश्रो बिहे गर्नका लागि प्रोत्साहित गर्न यस्तो अनौठो नियम लागू गरेको अन्तराष्ट्रिय

मिडियाहरुले उल्लेख गरेका छन् युएइका मन्त्री अब्दुल्लाह बेलहेफ अल नुइमीले संघीय राष्ट्रिय परिषदको बैठकमा यो अनौठो घोषणा गरेसँगै अब युएइमा अविबाहित महिलाहरुको दल घट्ने अनुमान गरिएको छ ।अन्तराष्ट्रिय मिडियाका अनुसार अबदेखि दुईवटी श्रीमती राख्ने पुरुषलाई शेख जायद हाउजिंग कार्यक्रम अन्तर्गत आवास भत्ता प्रदान गरिन्छ । *

Related Articles

Back to top button