News

सशस्‍त्र प्रहरी बलका ३३० जनामा कोरोना संक्रमण

काठमाडौं, २३ साउन। नेपालका विभिन्‍न स्थानमा सशस्‍त्र प्रहरी बलका ३३० जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ। काठमाडौंमा मात्र ९९ प्रहरीसहित देशभर ३३० प्रहरीमा कोरोना संक्रमण देखिएको हो।

काठमाडौं उपत्यकामा नौजना र प्रहरी प्रधान कार्यालयमा ९० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको प्रहरी प्रवक्ता (एसएसपी) कुवेर कडायतले बताए । अरु संक्रमित उपत्यकाबाहिरका हुन् । ३३० संक्रमितमध्ये १२६ जना डिस्चार्ज भैसकेको पनि उनले बताए।

उनका अनुसार हाल प्रहरी प्रधान कार्यालयका ९०, काठमाडौं उपत्यकाका ९, प्रदेश १ का २०, प्रदेश २ का ३२,वाग्मती प्रदेशका २, गण्डकी प्रदेशका ४१, प्रदेश ५ का ९ र सुदूरपश्चिम प्रदेशका एकजना सक्रिय संक्रमितको उपचार भैरहेको छ।

सम्बन्धित खबर

काठमाडों, २० साउन । मुलुकका विभिन्न स्थानमा सशस्त्र प्रहरी बलका १३१ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । संक्रमितमध्ये एकजना डीएसपी पनि छन् । संक्रमितमा काठमाडौंका १, बाराका १, झापाका ३३ र अन्य सबै इलामका रहेको सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ । जसमध्ये ६८ जना डिस्चार्ज भइसकेका छन् ।

संक्रमितको उपचारसँगै उनीहरुको सम्पर्कमा आएकाहरुको स्वास्थ्य जाँचलगायत प्रक्रिया जारी छ । संक्रमण देखिएका स्थानमा विभिन्न अन्य युनिटबाट कामकार’बाहीका लागि टोली परिचालन गरिएको छ ।

Related Articles

Back to top button