News

पहिरामा फसेकी महिलाको १८ घण्टापछि जीवितै उद्धार गरियो

तम्घास – गुल्मीको इस्मा गाउँपालिका वडा नम्बर १ हस्तिचौरमा पहिरामा फसेकी महिलाको १८ घण्टापछि आज जीवितै उद्धार गरिएको छ । मुसिकोट नगरपालिका २ की तारा कुमालको पहिराबाट उद्धार गरिएको हो ।

उनलाई आज हस्तिचौरको मल्दी च्युटारीबाट उद्धार गरिएको स्थानीयवासी श्रीराम महतले बताए। खेतबारीको मकै लिन गएकी उनी फर्कने बेला रातिदेखि ठूलो पानी परी बगेको लेदोले च्यापेको थियो ।

दर्लामचौरबाट पहिरो हेर्न आएका व्यक्तिले फसेको देखेपछि मिलेर कुमालको उद्धार गरेका हुन् । अहिले हस्तिचौर र मुसिकोटका अधिकांश सडक अवरुद्ध छन् । एम्बुलेन्सको व्यवस्था गरेर जान सक्ने स्थानसम्म गएर बिरामी ल्याउन प्रहरीलाई निर्देशन दिइएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी भरतकुमार शर्माले बताए ।

सामाजिक सञ्जालबाट टाढा हुँदैछिन् क्रिसी

सेलिब्रिटीहरू धेरैजसो सामाजिक सञ्जालमा सक्रिय भइरहने गर्छन् । धेरै सेलिब्रिटीहरूले सामाजिक सञ्जालमा आफ्ना विचारहरु र तस्बिरहरु राखिरहेका हुन्छन् । कुनै यस्ता सेलिब्रिटीहरूपनि हुन्छन् जुन सामाजिक सञ्जालमा रमाउन चाहदैनन् । पछिल्लो समय केही सेलिब्रिटीहरु सामाजिक सञ्जालबाट टाटा हुन थालेका छन् ।

यस्तै हलिउडकी एक मोडल पनि अब सामाजिक सञ्जाल नचलाउने चएकी छिन् । हलिउडकी चर्चित मोडल क्रिसी टेगनले सामाजिक सञ्जालबाट ब्रेक लिएकी हुन् । खानपिनसँग जोडिएका कुरामा पुस्तक लेख्ने लेखक एलिसन रोमनसँग चलिरहेको झगडाबीच उनले सामाजिक सञ्जालबाट टाढा रहने बताएकी हुन् ।

केही महिनाअघि कुकबुक लेखक रोमनले भोजनको संसारमा टेगनमाथि कटाक्ष गरेकापछि फ्यानहरुले बचाउन कोसीस गरेका थिए । यसपछि यस बिषयले फरक मोड लिन थालेपछि उनले सामाजिक सञ्जालबाट टाढा रहने बताउकी हुन् । उनले भनेकी छिन् अहिले भएको यो नाटक मलाई मन परेन। मेरा सन्तानलाई पेट्री डिस बेबी भन्नु या मसँग कसैको नाम जोडेको मलाई ठीक लागेन। त्यसैले ब्रेक लिँदैछु।

Related Articles

Back to top button