Sport

राशिफल

दुप्चेश्वर महादेवको दर्शन गरि आजको विशेष राशिफल पढ्नुहोस् (भेटी स्वरुप १ सेयर गरौं)

मेष राशि ( चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ अनावश्यक रूपमा आफैलाई कोस्नाले जाँगर मार्दछ। आज तपाईंले भूमि, अचल सम्पत्ति, वा सांस्कृतिक परियोजनाहरूसँग सम्बन्धित मुद्दाहरूमा ध्यान केन्द्रित गर्नुपर्छ।

वृष राशी ( इ, उ, ए, ओ, वा, वि, वु, वे, वो भौतिक लाभ र विशेष गरेर मानसिक सुदृढताको लागि मनन र योग सुरु गर्नुहोस्। तपाईँको आशा अनुसार पैसाको लाभ हुनेछैन। समग्र रूपमा लाभदायी दिन हो, तर तपाईंलाई भरोसा लाग्ने कसैले तपाईंलाई गिराउन खोज्नेछ।

मिथुन राशि ( का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, हा सांझ चलचित्र-थिएटर वा आफ्नो जोडीसित खानाले तपाईंलाई तनाउमुक्त र सुन्दर मुडमा राख्नेछ। तपाईंले परिवारका सदस्य र साथीहरूसँग पर्याप्त समय पाउनुहुनेछ। प्रेमको खुशीयाली अनुभव गर्न सक्नु हुनेछ।

कर्कट राशि ( हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो आफ्नो झगडालु व्यवहारले तपाईंलाई शत्रुको सूचीमा थप्नेछ। तपाईंलाई कसैले यति धेरै क्रोधित नबनाओस जसले गर्दा तपाईंले पछि पछताउनु पर्ने हुन्छ। आज तपाईंको समर्पण र मेहनतले पहिचान पाउनेछ र तपाईंको लागि केहि आर्थिक इनाम ल्याउनेछ।

सिंह राशि ( मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे )धेरै क्यालोरी भएको आहारबाट जोगिनुहोस् र आफ्नो व्यायाम तिर ध्यान दिनुहोस्। आफ्ना व्यक्तिगत समस्याको समाधानको लागि कुनै मित्रले तपाईंको सल्लाह लिन सक्छ।

कन्या राशि ( टो, पा, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो अगाडि राम्रो समय आउँदैछ भनेर खुशी हुनुहोस् र तपाईंलाई अतिरिक्त ऊर्जा प्राप्त हुनेछ। दिनको पछिल्लो भागको अनपेक्षित सुसमाचारले सम्पूर्ण परिवारको लागि आनन्द र खुशी ल्याउँछ।

तुला राशि ( रा, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते भौतिक लाभ र विशेष गरेर मानसिक सुदृढताको लागि मनन र योग सुरु गर्नुहोस्। तपाईंको निवेश र भविष्यको लक्ष्यबारे गोप्य हुनुहोस्। पुरानो सम्पर्क र सम्बन्ध पुनर्जीवित गर्ने राम्रो दिन।

वृश्चिक राशि ( तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु आध्यात्मिक जीवनको लागि जरूरी भएको तपाईंको मानसिक स्वास्थ्य कायम राख्नुहोस्। राम्रो नराम्रो सबै दिमागको माध्यमबाट आउने हुनाले मन जीवनको द्वार हो। यसले जीवनका समस्याको समाधान गर्नमा मद्दत गर्छ र चाहिएको प्रकाश प्रदान गर्दछ।

धनु राशि ( ये, यो, भा, भि, भु, धा, फा, ढा, भे आनन्दले भरिएको राम्रो दिन। मनोरञ्जन वा कस्मेटिक सुधारमा पनि धेरै खर्च नगर्नुहोस्। आफन्तहरू तपाईंलाई सहयोग दिन तयार हुनेछन्। तपाईंको लागि प्रेम हावामा छ। मात्रै वरिपरि हेर्नुहोस्, सबै कुरा गुलाबी छ।

मकर राशी ( भो,जा,जि,जु,जे,जो,ख,खि,खु,खे,खो,गा,गि )राम्रो स्वास्थ्यको लागि लामो पैदल यात्राको लागि बाहिर जानुहोस्। बढी खर्च र शंकास्पद वित्तीय योजनाहरु नगर्नुहोस्। नयाँ निवेश गर्नु पर्दा स्वतन्त्र भएर आफ्नो निर्णय आफैं लिनुहोस्।

कुम्भ राशि ( गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, दा तपाईंलाई रोमाञ्चक र तनाउमुक्त राख्ने गतिविधिहरुसँग संलग्न हुनुहोस्। तपाईंले वित्तीय लाभ हुने शानदार नयाँ विचार गर्नु हुनेछ। तपाईं कामले साह्रै तनाउ दिएकोले परिवारका आवश्यकताहरू र खाँचाहरूलाई बिर्सिनु हुनेछ।

मिन राशि ( दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, चा, चि तपाईं हालैमा निराशा महसुस गरिरहनुभएको छ भने – तपाईंले आज गरेका सही कार्यहरू र विचारहरूले धेरै आवश्यक राहत ल्याउनेछ भनेर बुझ्नुपर्छ। छोराछोरीको अप्रत्याशित समाचारले मन खुसी गराउँछ।

Related Articles

Back to top button