Entertainment

भाग्यमानीले मात्र देख्ने नागको अण्डा : ॐ लेखी सेयर गरेमा सबै मनोकामना पुरा हुनेछ !

ना*गको अ* ण्डा त धेरैले देख्नु भएकै होला तर यस्तो दुर्ल* भ अ* ण्डा भने पहिलो पटक कसैले तस्बिर लिन सफल भएको हो। शिव भगवानको गलामा बास पाएको उक्त ना*गलाइ हामीले ना*ग देवताको रुपमा पुजा गरेको पाइन्छ। यस्ता ना*ग देवताको कोख बाट निस्केको उक्त दुर्ल*भ अ(ण्डा

निकै नै भाग्यसाली मानिसले मात्र देख्न पाउने बताइएको छ। यो अ*ण्डा आम अ* ण्डा भन्दा फरक केहि बढी चम*कदार र ठुलो हुने बिज्ञ हरु को भनाइ छ। लाखौ ना* ग हरुमा केवल १ ना* गमा मात्र यस्तो अ* ण्डा परमे क्षमता रहेको बताइएको छ। यो हेरेर १० जना सामु पुराइदियेर सबैलाइ

भगवानको दर्शन गराई पुण्य प्राप्त गरौ।आ* धिम समयमा भन्दा अहिले प्रकृति पू* जनको वि* धि केहि फे* रिएको भएपनि प्र* कृति पु* जन मानव समुदायको अहम हिस्सा रही आएको छ । देश, का* ल, वातावरण तथा प* र्याव* रणमा आएको परिवर्तन अनुसार पूजा, उपासना तथा साधना गर्ने पद्धति भने फरक फरक रही आएका छन्

।******यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला******

Related Articles

Back to top button