Intresting

आज पूर्वराजा ज्ञानेन्द्रको जन्मदिन

काठमाडौं : पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले आज ७४ औं जन्मदिन नमनाउने भएका छन् । देशभर कोरोना भाइरस संक्रमण बढिरहेका अवस्थामा उनले जन्मदिन नमनाउने भएका हुन् । तर घर–परिवारमा सामान्य कार्यक्रम गरी मनाउने तयारी छ ।मुलुक कोरोना संक्रमणबाट आक्रान्त परेको अवस्थामा जनता भेला

गरेर जन्मदिन मनाउनु उचित नभएकाले ज्ञानेन्द्रले यो वर्षको जन्मदिन मनाउने कार्यक्रम रद्द गरेको सचिवालयले जनाएको छ यसअघि ज्ञानेन्द्रले निर्मल निवासमा जन्मदिन मनाउँदा सयौं मानिसको भिड लाग्ने गरेको थियो ।

पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले आज ७४ औं जन्मदिन नमनाउने भएका छन् । देशभर कोरोना भाइरस संक्रमण बढिरहेका अवस्थामा उनले जन्मदिन नमनाउने भएका हुन् । तर घर–परिवारमा सामान्य कार्यक्रम गरी मनाउने तयारी छ ।मुलुक कोरोना संक्रमणबाट आक्रान्त परेको अवस्थामा जनता भेला

गरेर जन्मदिन मनाउनु उचित नभएकाले ज्ञानेन्द्रले यो वर्षको जन्मदिन मनाउने कार्यक्रम रद्द गरेको सचिवालयले जनाएको छ यसअघि ज्ञानेन्द्रले निर्मल निवासमा जन्मदिन मनाउँदा सयौं मानिसको भिड लाग्ने गरेको थियो ।

Related Articles

Back to top button